Aktualności / Komunikat nr /2019/ZKM Zmiana tras autobusów w dniach 23-24.09.2019 w związku z remontem nawierzchni ul. Plebiscytowej

Remont nawierzchni ulicy Plebiscytowej w dniach 23-24  września 2019 roku.

Na podstawie informacji otrzymanej od Zarządu Dróg Powiatowych w Ostródzie, Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie informuje, że w dniach 23-24.09.2019 r. ulica  Plebiscytowa na odcinku od skrzyżowania z ulicą Kochanowskiego/Zientary Malewskiej do skrzyżowania z ulicą  Lipową/Wrzosową w m. Międzylesie będzie nieprzejezdna.

W dniu  23.09.2019 r. (poniedziałek) zamknięty będzie fragment ulicy Plebiscytowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Lipową/Wrzosową w m. Międzylesie do skrzyżowania
z ulicą Andersa
.

Kursowanie linii 3 i 4 odbywać się będzie według obowiązującego rozkładu jazdy.  W dniu 24.09.2019 r. (wtorek) zamknięty będzie fragment ulicy Plebiscytowej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Andersa do skrzyżowania z ulicą Kochanowskiego/Zientary Malewskiej.

 Autobusy będą kursowały tylko  do przystanku Plebiscytowa SP 5.

 W związku z powyższym wyłączone zostaną przystanki:

- Plebiscytowa Andersa

- Plebiscytowa Kochanowskiego

 W zamian przystanku: „Plebiscytowa Kochanowskiego” uruchomiony zostanie przystanek zastępczy zlokalizowany na chodniku przy ul. Plebiscytowej za skrzyżowaniem z ul. Pauzeńską. 

Kursowanie linii 3 i 4 odbywać się będzie według obowiązującego rozkładu jazdy.

Przepraszamy za utrudnienia.